LV   RU    EN
CONTACTS
FENCING
SLIDING SYSTEMS
FURNITURE FITTINGS
MISCELLANEOUS
ORDER PRICE

FENCING

Vai Jūs velāties pievienot savas mājas izskatam stingras līnijas? Vai gribāt apvienot siltumu un omulīgumu ar metāla vēsumu?  Vai varbūt Jūs tikai lemjāt kādai jābūt Jūsu mājai un interjeram? -  Esam Jūsu rīcībā!

Vērtīgs piedāvājums!     

GOLS-respekts  nožogojumi eleganti iekļaujās jebkurā interjerā. Kvalitatīvi izpildītas detaļas no nerūsējošā tērauda pievienos klāt pievilcību telpām. Nožogojuma elementu stiprinājuma sistēma ļauj radīt orģinālo arhitektūrmākslinieciskais risinājumu. Konstrukcija  tiek izvēlēta projektēšanas etapā, tomēr kopējo līniju var mainīt montāzas procesā. Ierobežotāji ir  no nerūsējošā tērauda stieņiem vai stikla, kurš varētu būt rūdīts (8 mm)  vai tripleks.

GOLS-stikls  nožogojumi. Dod lielāku  telpiskuma, caurspīdīguma, viegluma un tīrības sajūtu. Spēka elements ir no rūdītā stikla (10mm, 12mm), margas ir no nerūsējošā tērauda vai koka.  

Stikla pārklājuma stiprinājuma elementi  iekšā un ārpus ēkas. Liftu šahtas stikli, ārējs pārklājums rūdīts vai aplīmēts ar plēvi 8, 10, 12 mm biezs stikls, turētāji ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

GOLS-kvadro  nožogojumi.   Drošās un noturīgās taisnstūra vai apaļās statnes ar pastiprināto grīdas stiprinājumu savienojumā ar stikla norobežotāju ļauj savienot reālo metāla izturību ar stikla caurspīdīgumu.  Norobežotāji tiek izgatavoti no rūdītā stikla (8 mm, 10 mm, 12 mm) vai no tripleks stikla. Statnes un margas ir no nerusējošā tērauda.  


GOLS-kvadro

GOLS-kvadro

GOLS-stikls

elevator shaft, GOLS-stikls

GOLS-respekts

GOLS-stikls

GOLS-kvadro

facade glass and elevator shaft glass fastening
top www.sok.lv gols.lv
Rīga LV-1006, Dzērbenes iela 14,
GSM: +371 22 84 11 84